F.H.U. TEAM STANISŁAWA KULESZA

F.H.U. TEAM STANISŁAWA KULESZA

F.H.U. TEAM Stanisława Kulesza | tel. 514 382 440, tel. 726 371 438 | e-mail: teamteam@onet.pl

F.H.U. TEAM Stanisława Kulesza


Od 5 lat zajmujemy się profesjonalną dystrybucją materiałów budowlanych. Naszym Klientom zapewniamy atrakcyjną ofertę cenową, szybką i profesjonalną obsługę, a także realizacje zamówień nietypowych oraz kompleksowe zaopatrzenie w najwyższej jakości materiały budowlane w dogodnych ramach czasowych. 

Wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej zapewnia nam odpowiednie rozeznanie w materiałach dostępnych na rynku, dlatego możemy zaoferować najlepsze i sprawdzone produkty. Profesjonalna obsługa Klienta świadczona przez naszych doświadczonych sprzedawców zapewnia im doradztwo techniczne w zakresie optymalnych rozwiązań budowlanych, wyliczenia i wyceny potrzebnych ilości materiałów, wysyłki towaru na budowę, a także wskazania fachowego wykonawcy.


Zapraszamy do WspółpracyProdukty

w ofercie posiadamy produkty firm

Oferta


W naszej ofercie znajdą Państwo niezbędne do prac wykończeniowych i remontowych wysokiej jakości materiały chemii budowlanej ( kleje do termoizolacji, specjalistyczne kleje do różnych okładzin typu gres, marmur, kamień naturalny itp. silikony i uszczelniacze, piany oraz kleje montażowe, zaprawy tynkarskie, murarskie w tym ciepłochronne oraz wylewki betonowe i samopoziomujące ).

Szeroką gamę materiałów izolacyjnych ( płyty styropianowe, wełna szklana i mineralna oraz folie i membramy ).

Tynki wewnętrzne, zewnętrze i ciepłochronne ( gipsowe, gipsowo-wapienne, cementowo-wapienne oraz gładzie, a także akrylowe, silikatowe, silikonowe i żywiczne ).

Posiadamy też szeroki wybór materiałów wykończeniowych ( profile, płyty gipsowo-kartonowe i włókno-cementowe, płyty drewnopochodne OSB, gipsy oraz masy szpachlowe a także grunty, impregnaty i lakiery do drewna, farby lateksowe, emulsyjne, akrylowe, silikatowe i silikonowe oraz płynne tapety ).

W naszej ofercie dostępny jest także szeroki asortyment nowoczesnych i ekologicznych materiałów budowlanych do wykonania ścian ( bloczki fundamentowe, pustaki ceramiczne, bloczki gazobetonowe i silikatowe oraz systemy kominowe i wentylacyjne ).

Narzędzia odpowiednio dobrane do rodzaju wykonywanych robót są podstawą sukcesu każdej firmy budowlanej, znajdą je Państwo także w naszej ofercie ( trwałe narzędzia ręczne, specjalistyczne narzędzia dla tynkarzy - w szczególności tynkarzy maszynowych, tarcze tnące, materiały ścierne, łączniki budowlane, poziomice, pędzle, wałki, taśmy i inne materiały zabezpieczające ). 

Naszą specjalnością jest mieszalnia farb i tynków kolorowych ALPOL COLOR która we współpracy z profesjonalnym labolatorium pozwoli uzyskać każdy kolor, ze wszystkich palet producentów w kilka godzin, a w większości przypadków wręcz na poczekaniu. Nasze urządzenie barwiące jest jednym z najnowocześniejszych urządzeń na rynku co w połączeniu z pastami pigmentującymi daje gwarancję najwyższej trwałości oraz powtarzalności uzyskanych kolorów.

Galeria